הסיפור שלנו אס-קור 

 עבודות נירוסטה, חיתוך בלייזר, מוצרי גז וחשמל

 

כבר מעל ל-65 שנים שחברת אסקור מתמחה בייצור, תכנון והרכבה של מוצרי נירוסטה, מתכת, גז וחשמל עבור אנשים פרטיים, מסעדות, בתי מלון ולארגונים והחברות מהגדולים והנחשבים במשק, ביניהם: בתי החולים שיבא, איכילוב וסורוקה, שירותי בריאות כללית, חברת בזק, חברת החשמל, פזגז ועוד.

 בנוסף, אנחנו גאים לומר שאנו נמנים על רשימה חברות ייחודית ומצומצמת, שנבחרו כספקיות מורשות של משרד הביטחון.

הניסיון, המקצועיות, האמינות, השירות היעיל והמהיר, הן בין יתר הסיבות, שמציבות אותנו כאחת החברות המובילות בישראל לייצור מוצרי נירוסטה ומתכת, כשאנחנו מספקים ללקוחות רבים ומגוונים, מוצרים המותאמים באופן האישי והמדויק ביותר לדרישות ולצרכים שלהם, המיוצרים באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

בין המוצרים והשירותים שלנו, ניתן למצוא:

מוצרי נירוסטה ומתכת עבור בתי חולים ומרכזים רפואיים: עגלות, שולחנות, דלפקים, עמודי אינפוזיה ועוד.

עגלות רפואיות ועמודי אינפוזיה: אילו מוצרי נירוסטה קיימים היום לשימושים רפואיים?

 

מוצרי נירוסטה ומתכת עבור מסעדות

 

]שולחן נירוסטה עם כיור: מפרט ושימושים  

מוצרי נירוסטה ומתכת עבור בתי מלון

מטבחי חוץ ופנים

מוצרים עבור חדרים נקיים

מוצרי גז : ארונות, מכסים, מבערים ועוד.

מוצרי חשמל ותקשורת: ארונות, שנאים, לוחות, גשר מוביל, טבעות פיזור ועוד. 

מהקמת החברה ועד היום

לפני 66 שנים הקים דוד ינקו, יחד עם אחיו וגיסו, את מפעל אס-קור – מפעל לעבודות מתכת נירוסטה, שבהתחלה עבד במשך שנים ארוכות ביפו. כשהשותפים הוותיקים כבר התבגרו החליט אליעזר בנו, יחד עם אשתו אורלי, לרכוש את המפעל המשפחתי ולבצע לו מתיחת פנים משמעותית. אליעזר, שבאותו הזמן היה קבלן שיפוצים ועבודות גמר, בחר להתמקד בקידום המפעל. כיום מנהל את המפעל אליעזר דוד ביד רמה ומביא אותו לצמיחה וגידול עקבי שנה בשנה.

תפקיד חשוב כספק חירום של מדינת ישראל

המוניטין, הידע, ניסיון רב שנים ומומחיות בעבודות ספציפיות ומיוחדות, הקנו לאסקור מעמד ותפקיד ייחודי מאוד: ספק של מדינת ישראל בעתות שגרה ובחירום. ביכולתה של אסקור להתגייס לטובת צרכי מדינת ישראל, כפי שקרה בעת משבר הקורונה. בעת משבר הקורונה בשנת 2020, משרד הביטחון ביצע הזמנות של ציוד חירום, בין היתר לציוד לבתי חולים, פיקוד העורף ועוד.

 

השילוב הייחודי באסקור בין עובדים צעירים וותיקים עושה את ההבדל

אבל אם יש דבר אחד שאנחנו גאים בו יותר מהכל ושהצליח להביא אותנו לטופ של החברות בתחום תעשיית המתכת, הוא צוות העובדים המקצועי, המנוסה והמיומן, שהצלחנו לאסוף סביבנו במהלך השנים.

הצוות המשלב בין הדור הצעיר והוותיק, מונה מעל ל-20 אנשי מקצוע, ביניהם: מהנדסים, רתכים, עובדי ייצור, אנשי שיווק ומכירות ועוד, שמעניקים את השירות האישי והטוב ביותר לקהל לקוחותינו, ומלווים את תהליך התכנון, ייצור והרכבה של מוצרי החברה, לאורך כל אורכו. החל מתכנון וייצור של מוצרי מתכת רבים ומגוונים ועד עבודות קונסטרוקציה וקבלנות בשטח, כולל עבודות פירוקים מורכבים. כל זה כמובן, תוך בקרת איכות מתמדת וירידה לפרטים הקטנים ביותר, הכל כדי להעניק ללקוחותינו את המוצרים והשירותים ברמה הכי גבוהה שיש.

כחלק מהמעמד והמוניטין הרב שאסקור צברה לעצמה במהלך השנים, החלטנו לשים דגש מיוחד על תרומה לחברה ולקהילה, וכיום אזרחים וותיקים רבים לוקחים חלק חשוב ובלתי נפרד בפעילות החברה, ותורמים מניסיונם העשיר לעובדים ולחברה.

 

 

חזון החברה

החזון של אסקור הוא להוביל את שוק מוצרי המתכת לתעשיות, מפעלים ומוסדות במקצועיות ומקצוענות. החברה חרטה על דגלה לעמוד בחזית הטכנולוגיה והידע. הובלה בעיננו היא מחייבת ולכן אנחנו מעסיקים את המומחים הטובים ביותר בענף. אנחנו עושים שימוש במכשור המדויק והמתקדם ביותר לחיתוך מתכות.

שירות

כל הזמנה המתקבלת במשרדי אסקור זוכה ליחס אישי ומקצועי. אס-קור והנהלת החברה מקפידים על יחס אישי ללקוחות, הקשבה לדרישות ועמידה בלוחות זמנים.

תכנון והנדסה

תכנון, הנדסה ובינוי הם לב העשייה שלנו עוד מראשית הימים. אסקור היא חברה בת של חברת הנדסה למוצרי בניין. כך שתכנון הוא לב העשייה שלנו בכל.

מקצועיות

אסקור היא ספקית וותיקה של התעשייה הביטחונית ומשרד הביטחון. ידע רב שצברנו בתחומים כה מדויקים וגם סטריליים, מביאה את רמות הביצוע של כל המוצרים לגבוהה ביותר. כמו כן, אנחנו מומחים במוצרי גז וחשמל, שדורשים אמינות, איכות בלתי מתפשרת ודיוק. המקצועיות באס קור מתבטאת בתהליך עבודה סדור ויעיל תוך שילוב נכון של טכנולוגיות ושיטות עבודה.

צרו עימנו קשר

פנו אלינו בכל שאלה או בקשה
03-6825058
SALES@AS-COR.CO.IL
החרש 10, נס ציונה