התקשרו עכשיו: 050-825-7602
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איך הפכה המשרביה לעיצוב מבוקש בכל בית בישראל?

משרביה שנמצאת בשימוש בבית פרטי בצפון

משרביה היא אלמנט קישוט מיוחד העשוי מעץ, אלומיניום, מתכת או בטון והוא מעין עיצוב מקושט ומיוחד. מקורה הוא בחברה הערבית, אבל לא רק. כיום אדריכלים ומעצבי פנים שונים, נוטים להשתמש בה ובמיוחד בחיתוכי מתכת מיוחדים בעיצובים מודרניים שהם מייצרים עבור בתים.

המשרביה היא אלמנט עיצובי מבוקש ביותר. הדרך הנכונה והמדויקת ביותר לייצור משרביה ממתכת היא באמצעות מכונת חיתוך לייזר ו-CNC. רמות הדיוק והיכולת לשמור את קוד התוכנה והעיצוב לשנים קדימה, הן קריטיות וחשובות מאוד למעצב הפנים. לעתים מעצב הפנים גם מעוניין לשלב עיצובים מעבודות קודמות בבתים הבאים שלו, קוד התוכנה של מכונת ה-CNC מאפשר לו לחסוך הרבה כסף וזמן. אבל לא רק, גם עבור האדם הפרטי, יש יכולת לחסוך זמן רב וכסף באמצעות שימוש במכונות חיתוך לייזר מתקדמות.

כבר לפני מאות שנים האדריכלות האסלאמית עשתה שימוש במשרביות עשויות עץ, אבן ואף בטון כדי להכניס אוויר ואור אל הבתים. כיום מפעלים רבים מייצרים משרביות גם בחיתוך לייזר, בטכניקות מדוייקות, מהירות וזולות הרבה יותר מכל שיטה מסורתית.

משרביה מבית אסקור

 

למי מתאימה המשרביה?

המשרבייה תתאים מאוד לכל אזור שבו נרצה להכניס את האור מבחוץ. אפשר באמצעות עיצוב המשרביה לשלוט בכמות האור הנכנסת אל הבית, בהתאם לכיוון האוויר. הטקטיקה הזו ממקסמת את העיצוב בשילוב התאמה לבית.

מעצבות פנים משתמשות במשרביה ליצירת פטיו פנימי, מחיצה בין אזור העבודה במטבח לשאר החלל הציבורי.

הם גם שימושיות מאוד בכל האזורים של הבית. כך למשל, המשרביות מצוינות להסתרת גג, מסתורי כביסה ומזגנים שחשוב לאוורר את החלל, אך להסתיר את המראה שלהם. משרביות יכולות להתאים גם לאזורים של חדרי מדרגות, קירות מרפסת ומעקות לגגות.

 

 

חייגו עכשיו
Send this to a friend