התקשרו עכשיו: 050-825-7602
Search
Close this search box.

נירוסטה לבניין: איך הפכה המתכת למרכיב כה חשוב?

נירוסטה היא אחד החומרים הפופולריים והחשובים ביותר במהלך עבודות בניין רבות. העמידות הגבוהה שלה לחלודה יחד עם חוזק וגמישות וניקוי בקלות, הפכו אותה לאהובה מאוד על גורמי המקצוע בתחום, לרבות, קבלנים, מהנדסים ואדריכלים. בנוסף, לאתסטיות המרהיבה שלה והברק שהיא מחזירה, שכבשו את לב הלקוחות.

אם תגיעו לבתים ובניינים רבים בישראל, סביר להניח שתתקלו במוצרי נירוסטה מגוונים, הן בבניין עצמו, שם נעשה בה שימוש לצורך ציפוי וחיפויים, לבניית מדרגות, מעקות, צינורות, קונסטרוקציות שונות, והן בחדרים בתוך הבית. כשבין היתר תמצאו אותה במקלחת, במטבח, בחדרי הרחצה ועוד. האפשרויות שמעניקה הנירוסטה הן אינסופיות. 

קבלנים וגורמי מקצוע בענף הבנייה, לפעמים מתלבטים לגבי החומרים הטובים ביותר לשימוש לצורך פרויקט או עבודה מסוימת בבית. שכן, בחירה בחומר זול או לא ברמה לא מספיק גבוהה, עלולה לעלות ביוקר יותר מאוחר. קורוזיה וחלודה למשל, עלולות להחליש חלק מהחומרים ולפורר אותם, טמפרטורות גבוהות עלולות לסדוק חומרים אחרים.

לכל האתגרים הללו נותנת הנירוסטה מענה מתאים. עם עמידות לחלודה, קוריזה וטמפרטורות גבוהות. יתרון נוסף, שמספקת הנירוסטה הוא היותה חומר שניתן למחזור ב-100%. העולם היום הולך יותר ויותר לכיוון פתרונות המאפשרים שמירה על איכות הסביבה. תהליך המחזור מאפשר לחסוך עלויות ונזקים משמעותיים לסביבה.

כך הנירוסטה מאפשרת לקבלנים, מהנדסים וחברות רבות, גמישות ואפשרויות בלתי נגמרות בעבודות הבניין

לא מעט חברות ומפעלים היום בתחום המתכות והנירוסטה, מחזיקות מכונות כיפוף, חיתוך, ריתוך והשחזה מתקדמות, המאפשרות הרבה יותר בקלות לעצב את הנירוסטה, בדיוק לפי הצורך של גורמי המקצוע בתחום הבניין. אם זה מכונות החיתוך בלייזר המתקדמות, שמעניקות מענה לכל סוגי החיתוכים, גם מורכבים או עבים או מכונות החיתוך בגיליוטינה, שמאפשרות חיתוך גס ברמות דיוק גבוהות. בנוסף, למכונות כיפוף CNC מתקדמות ומדויקת, שיוצרות אפשרות לייצר מוצרים רבים ומגוונים, כמו: מדרגות פלדה ומתכת, עגלות משא ועוד.

תחום הבניין התקדם מאוד בשנים האחרונות, בין היתר, למגוון האפשרויות שמעניקים חומרים כמו נירוסטה, שאפשר לשלבה בקלות גם עם חומרים ומתכות אחרות. נירוסטה הפכה בשנים האחרונות, לתו תקן של איכות, ואפשר למצוא אותה בבתים ועסקים רבים בישראל, ולא בכדי היא אחת הבחירות הראשונות של קבלנים רבים.

שוט אשפה מנירוסטה

לא רבים יודעים אבל שוטי אשפה בבניינים חדשים בנויים מנירוסטה. שהרי השוטים מעבירים אשפה רטובה והם לא יכולים להחליד, מצד שני נדרשים לעמידות גבוהה מאוד. השוט מוביל את האשפה מהקומות העליונות אל הקומה התחתונה שממנה נאספת האשפה דרך מערכת פניאומטית בדרך כלל או באיסוף אשפה דרך העירייה.

אסקור מספקת את מוצרי הנירוסטה, המתכת, הגז והתקשורת מהטובים ביותר עבור עבודות בניין

כשגורמי מקצוע רבים היום, בתחום הבניין, כמו קבלנים, מהנדסים, אדריכליים ועוד, מתלבטים לגבי החומרים בהם יעשו שימוש לעבודות השונות, חברות רבות בתחום המתכות, מספקות להם מוצרי נירוסטה המשלבים בין חוזק, גמישות ואסתטיות. אסקור היא אחת מהחברות הוותיקות והמובילות בישראל, שמייצרת, מתכנת ומרכיבה מגוון רב של מוצרי נירוסטה ומתכת, ביניהם: עגלות, מדפים, מטבחים, כיורים, קונסטרוקציות שונות ועוד, לענף הבניין. אסקור מעניקה שירות לחברות ולארגונים הגדולים ביותר בישראל, ביניהם: משרד הביטחון, בתי החולים שיבא ואיכילוב, חברת החשמל ובזק ועוד. כל זאת תוך הענקת שירות, אישי, מקצועי ויעיל, שמתחשב בצרכים הייחודים של כל לקוח ולקוח.

חייגו אלינו 050-825-7602
חייגו עכשיו