התקשרו עכשיו: 050-825-7602
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חיתוך אותיות בלייזר: כיצד חיתוך מתכות תורם לשילוט ומיתוג

חיתוך אותיות לשילוט ומיתוג מחוץ למשרדים, חיתוך עבור חנויות ומפעלים ועוד

הרבה מאוד עסקים וחברות מקדישים תשומת לב מיוחדת לעיצוב המשרד, לעתים הפרט הקדם שעוצב בקפידה, מייצר רושם כה חזק. על מי הוא מייצר את הרושם? על הלקוחות הפוטנציאליים שהגיעו אל המשרד שלכם כמובן. מיתוג מייצר רושם ויוקרה וחשוב להשקיע בו ובאווירה. אחת הדרכים לייצר רושם מיוחד הוא באמצעות עיצוב שלט דרך חיתוך אותיות בלייזר. הרעיון שעומד מאחוריו הוא כתיבת סיסמה בעברית או אנגלית על גבי קיר שיעוצב על ידי מעצבת פנים.

חיתוך אותיות בלייזר למגוון רחב של שימוש שונים

נסו לדמיין רגע את האותיות של מותג גדול שאתם מכירים חרוטות ביצירת מתכת גדולה בכניסה למבנה משרדים. תשומת הלב שלכם מיד תעבור אל היצירה המיוחדת. היא תעורר שיח. אתם יכולים לבצע את אותה הפעולה בדיוק עבור העסק והמותג שלכם, אין כאן משהו מסובך ותתפלאו חריטה בלייזר לא אמורה להיות יקרה.

חיתוך אותיות בלייזר ניתן לבצע במגוון רחב של חומרים כמו עץ, פרספקס, נחושת, ברזל, אלומיניום ועוד. 

עיצוב של לוגו דרך חיתוך מתכת בלייזר

אפשרות נוספת היא לעצב לוגו דרך חיתוך מתכת בלייזר. נדרשות במרבית המקרים התאמות מסוימות של וקטור הלוגו, אבל אלה לא התאמות דרמטיות. הצורה והקו של הלוגו שלכם יישארו, השינוי במידות דורש דיוק רב יותר של הגרפיקה במרבית המקרים.

הרושם של חיתוך שלט לוגו בלייזר הוא משמעותי. מי שעושים את זה הם בדרך כלל מותגים גדולים ומשמעותיים, או מי שרוצים לנכס לעצמם מיתוג משמעותי. 

איך מתבצע חיתוך של לוגו בלייזר?

  1. השלב הראשון הוא המרה של הלוגו לקוד תוכנה עם מידות מדויקות ומוגדלות שנבחרות מראש.
  2. להכניס ולתכנת במכונת CNC לחיתוך בלייזר את הלוגו שלכם.
  3. יש גם מגבלות מסוימות. זאת בתנאי הלוגו שלכם הוא בפורמט כזה שניתן לחתוך אותו ממתכת. אם אתם מתלבטים, תוכלו לפנות אלינו כאן בעמוד הבית של אסקור בהודעה פרטית.
  4. ביצוע וחיתוך לייזר – בוחרים את החומרים שממנו רוצים לחתוך ומכניסים למכונה שמבצעת את פעולת החיתוך של לוגו בלייזר.

כך או כך, חיתוך הלוגו שלכם על פח באמצעות לייזר, יוכל להיות בכל צבע שתרצו. יש אפשרות לייצר לוגו בלייזר שתדביקו על קיר המשרד או בכניסה.

ניתן גם להשתמש בחיתוך אותיות בלייזר לייצור כמויות

אם עיצבתם לוגו מסוים או שאתם מעוניינים דווקא לייצר חיתוך לייזר בכמויות גדולות, כל מה שנשאר הוא להפעיל שוב את המכונה. המכונה תבצע את חיתוך האותיות בלייזר בדיוק כמו בדוגמה הראשונה, מאחר והכל הוגדר בתוך קוד תוכנה. 

בפועל תוכלו לייצר כל כמות שתרצו מלוגו או כל דוגמה אחרת שעוצבה עם אותיות. 

חייגו עכשיו
Send this to a friend