כיפוף:

אס-קור מחזיקה בטכנולוגית כיפוף CNC המאפשרת לכופף חומר גלם שטוח באופן ממוחשב, מדויק ומהיר. פריסת החלק מוזנת בצורה אופקית בין מערכת הפריזמות והסכינים, וכאשר מכונת הכיפוף מבצעת את פעולתה נוצרת צורת החלק הנדרש בדיוק מירבי.
במחלקת הכיפוף באס-קור ניתן למצוא מגוון רחב של יכולות כיפוף שונות, מכונות אלו נותנות מענה למגוון רחב של סוגי פחים שונים עד רוחב של 3000 מ”מ.
כל זאת תוך עמידה בדרישות האיכות וביצוע ביקורת בתהליך בעזרת כלי מדידה שונים בעמדות העבודה.

חיתוך:
מחלקת החיתוך של אס-קור כוללת בתוכה מכונת לייזר וגיליוטינה אשר נותנות מענה רחב לכלל סוגי החיתוכים, תבניות חוזרות, חיתוכים מורכבים, חיתוך פחים עבים וכד', לפי צרכי הלקוח ולשביעות רצונו.

ריתוך, השחזה:
מחלקת ריתוך של חברת אס-קור היא מחלקה מקצועית אשר יודעת לתת מענה במקום לבעיות מורכבות ולהתאימם לדרישות האיכות המחמירות של הלקוח.
במחלקת הריתוך מתבצעים שלושה סוגי ריתוך בהתאם לסוג המוצר בהתאם לדרישות הלקוח:
ריתוך נקודה – היא שיטת ריתוך המבוססת על חימום מקומי בעזרת זרם חשמלי גבוה המוזרם לפרק זמן קצר דרך נקודת המגע בין שני הגופים (יעיל לעובי פח 0.5-3 מ"מ)
ריתוך ארגון (TIG)– ריתוך באמצעות אלקטרודת טונגסטן היוצרת קשת חשמלית. שיטה זו מתאימה לריתוך עדין של נירוסטה ואלומיניום.
ריתוך CO2 – ריתוך באמצעות אלקטרודת מתכת וקשת חשמלית. שיטה זו מתאימה לריתוך חלקים מברזל, דקופירט, ברזל מגולוון ועוד.
המחלקה כוללת צוות רתכים מקצועי, מיומן ומוסמך לריתוך פלדות שריון, נירוסטה, אלומיניום, ברזל ועוד. לכלל העובדים תעודות הסמכה מקצועיות תואמות.
לאחר פעולת הריתוך כל מוצר עובר במחלקת ההשחזה אשר תפקידה הוא הורדת גרדים, ליטוש והשחזת חלקים לצורך עמידה בנראות המוצר המוגמר ועמידה בכלל דרישות הלקוח.
פעולות אלו מתבצעות באמצעות מכונות ייעודיות כגון טרומל, Mastergrinder, מכונות פלדר, ובאופן ידני באמצעות דיסק על פי הצורך.

זיווד והרכבה:
אנו מספקים שירותי הרכבה למערכות שונות המסופקות לנו ע”י לקוחותינו או למערכות המיוצרות אצלנו. מחלקת ההרכבה באס-קור מתמחה בהרכבות אלקטרו מכאניות ובמכלולים מכאניים מורכבים.

הנדסה ותכנון:
באס-קור מחלקת הנדסה ותכנון המלווה את הלקוח החל משלבי התכנון, הייצור ועד לאספקת מוצר מוגמר תוך שימת דגש על איכות המוצר והתאמתו לצרכי הלקוח.
מחלקת ההנדסה מאפשרת תכנון חכם ומדויק של המוצר על מנת לחסוך בעלויות ולתת מענה מהיר ויעיל לכל דרישה של הלקוח.