התקשרו עכשיו: 050-825-7602
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כיפוף מתכות: למה הוא משמש ואיך עונה על צרכים משתנים בתעשייה?

דף הבית » כיפוף מתכות: למה הוא משמש ואיך עונה על צרכים משתנים בתעשייה?

בשנים האחרונות, ענף חיתוך וכיפוף המתכות והפח עובר מהפכה. מכונות וטכניקות הכיפוף המיושנות התחלפו במכונות CNC מתקדמות, שיכולות תוך שניות לבצע כיפוף מדויק, מקצועי ויעיל. המכונות המתקדמות גם מאפשרות לתעשיות רבות ומגוונות, ביניהן: תעשיות הרכבים, הבניין, מפעלים ועוד, ליצור מגוון עצום של מוצרים וחלקים. 

התכונות המרשימות של מכונות כיפוף הפחים החדשניות מאפשרות לבעלי מקצוע רבים, ביניהם מהנדסים, קבלנים, מנהלי מוצר, גמישות וזמני אספקה חסרי תקדים. במאמר הבא נספר לכם מהו כיפוף מתכות, ואיך הוא מאפשר לנו באסקור לספק עבורכם, מוצרים בהתאמה אישית לכל צורך.

 מהו כיפוף מתכות?

כיפוף מתכת היא טכניקת עיבוד, שמאפשרת לעצב את המתכת כך שתקבל את הצורה הגאומטרית הדרושה לנו, באמצעות הפעלת כוח מסוים. הכיפוף היא יכולת המתלווה למגוון רחב של שיטות עיבוד בנירוסטה, אלומינוים ומתכות נוספות. 

בזכות מכונת ה-CNC, הכיפוף מתקצר משמעותית ומאפשר לנו לקצר גם את זמני האספקה למוצרים הרבים שאנחנו מספקים ללקוחותינו, ביניהם: שולחנות נירוסטה, עגלות רפואיות, עגלות חימום וקירור מזון ועוד.

 הטכנולגיה המתקדמת מאפשרת לנו למשל לייצר גם מסילות אלומיניום או חיבורי אלומיניום מורכבים, אשר מתאפשרים באמצעות עבודה עם מכונת כיפוף הפחים. וכן, לייצר צינורות או גלילים כשהם כבר מנוקבים בלייזר. בדרך זו נייצר גלילים שאינם אטומים.

צפו בסרטון: בו אנו מציגים את מכונת הכיפוף הפחים שלנו באסקור

תראו את הפשטות של כיפוף המתכת, בזכות ה-CNC ומערכת הבקרה הממוחשבת שלה, שמבצעת בקרה של כל התהליך לפי כל הרזולוציות, זוויות האלפא והדיוק הנדרש.

אסקור מביאה אליכם את טכנולוגיות כיפוף וחיתוך המתכות המתקדמות ביותר

כמו שראיתם, בשנים האחרונות, הטמענו במפעלנו מכונות CNC מתקדמות ביותר, המאפשרות לנו לבצע חיתוך, כיפוף ועיצוב של מתכות ונירוסטה, בצורה מהירה, קלה ויעילה. בזכות אותה טכנולוגיה, אנחנו יכולים לספק ללקוחות שלנו מוצרים בזמני אספקה מהירים  וברמה הגבוהה ביותר.

 

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר, כדי שנוכל לסייע גם לכם ליהנות ממוצרים פרקטיים ומעולים, המיוצרים עם חוד החנית של הטכנולוגיה.

 

אליעזר דוד, מנכ"ל ומייסד אסקור

אליעזר דוד, מנכ"ל ומייסד אסקור

חייגו עכשיו
Send this to a friend