התקשרו עכשיו: 050-825-7602
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עבודות נירוסטה לעסקים: מה חשוב לקחת בחשבון?

ייצור מוצרי נירוסטה במפעל אסקור בנס ציונה. ידע מומחיות וניסיון של 66 שנה בייצור מוצרי נירוסטה

בישראל, אין כמעט עסק בתחום מזון, תעשייה, משלוחים או בריאות שהוא לא צרכן משמעותי של מוצרי נירוסטה. היתרונות שלה גדולים ומגוונים, החל מהעובדה שהיא איננה מחלידה, והיא בעלת עמידות גבוהה ולאורך שנים ארוכות. כל מי שמתכנן על בנייה של עסק בענפים הללו, בוחן רכישה של שורה ארוכה של מוצרי נירוסטה. בדרך כלל, אפשר לרכוש את כולם מספק יחיד.

הנירוסטה מוגנת מקורוזיה דרך ציפוי הגנה ייחודי, מה שהופך אותה לאידיאלית מאוד במיוחד במטבחים ומסעדות.

עם זאת, בניגוד להזמנות ועבודות ללקוחות הפרטיים הזקוקים למוצרים מובנים, ככל שמדובר בעבודות נירוסטה לעסקים, הרי שחשיבות ההתאמה האישית עולה מאוד. התאמה אישית של מוצרים מאפשרת לכם הרבה פעמים לייעל תהליכי עבודה. קחו לדוגמה, ייצור עגלת נירוסטה גבוהה יותר ובעלת כושר העמסה גדול יותר עבור מפעל גדול, או במטבח של מלון גדול. עובדים יוכלו לבצע פחות עבודות פיזיות ולייעל את תהליכי העבודה שלכם.

מה הקריטריונים שצריך לקחת בחשבון לפני שמזמינים עבודות נירוסטה לעסק:

מדידה – כל נושא התכנון והייעוץ מקבל משמעות גדולה מאוד ככל שמדובר בנירוסטה. דאגו למדוד היטב את הצרכים שלכם ומסרו מידות מדויקות של הדברים שאתם צריכים.

ניסיון בעבודות נירוסטה לעסקים – נושא ואלמנט הניסיון הוא מהותי. היכולות של המפעל ממנו אתם מזמינים, תקבע את עמידות המוצר ואיכות המוצר. התקשרו רק מפעלים וגופים בעלי ניסיון רב.

ידע בעבודות מורכבות – מאחר ומדובר בעבודות בהתאמה אישית, במקרים רבים נדרש ניסיון בכיפוף ושינויים מיוחדים. אלה עבודות מורכבות ולא סטדנרטיות, בדקו כי המפעל שאיתו אתם הולכים לעבוד ביצע עבודות דומות בעבר.

שירות שאחרי המסירה – אחד האלמנטים החשובים ביותר הוא רכישת מוצרים ממפעל עובד שמעניק שירות שוטף. היתרון ברכישת מוצרים מספק ישראלי מוכר, הוא משמעותי במיוחד כשאתם צריכים לעתים לקבל שירות והשלמות. לכן כשאתם מבצעים הזמנה של עבודות נירוסטה, אחת השאלות הראשונות היא מה מידת הזמינות של השירות אחרי.

אילו עבודות נירוסטה בהתאמה אישית ניתן לקבל אצלנו באסקור?

נושא ההתאמה האישית רלוונטי במשטחי עבודה מנירוסטה, דלפקי נירוסטה, מקררים, חדרי קירור מנירוסטה. כל המוצרים האלה ניתנים לביצוע בהתאמה אישית ומדויקת לצרכים של החברה או בית העסק.

בין מוצרי הנירוסטה של אסקור אפשר למצוא גם כאלה המיועדים לחדרים מיוחדים למשל: מכסה חיפוי לחדר מכונות לבריכה, עמודי אינטרקום מנירוסטה, כמו גם סולמות ודלתות מנירוסטה.

חייגו עכשיו
Send this to a friend