תל אביב היא אחת הערים עם הקולינריה הטובה ביותר בעולם. כאשר כל כמה ימים אנו שומעים על עסק מזון חדש שנפתח, מסעדה חדשה שמוקמת או דוכן פופ אפ מקורי, שמגיע לזמן מוגבל כדי לתת לנו חווית טעמים חדשה, לצד בתי קפה רבים ופאבים מגוונים, שנמצאים בעיר.

אחת הטכנולוגית המהפכניות שמאפשרות לכל העסקים בעיר וגם לבית החולים איכילוב והמרפאות הרבות בה, לייצר מוצרים תואמים בדיוק לצרכים שלהם, היא חיתוך לייזר באמצעות מכונת CNC עבור מתכות ונירוסטה.

הפיתוח הטכנולוגי המתקדם מאפשר היום לייצר מטבחים, משטחים, ארונות, עגלות רפואיות ועגלות אחסון ושינוע מוצרים, ועוד, בצורה מקצועית, מהירה ומדויקת. בשנים האחרונות, המפעל שלנו עבר מהפכה. הטמענו טכנולוגית חיתוך וכיפוף CNC מתקדמות, המאפשרות לנו להציע מגוון רחב מאוד של מוצרים עבור כל עסק, ארגון וחברה בתל אביב ובכל הארץ.

מהן היכולות של מכונות חיתוך לייזר עבור תל אביב שמציעה אסקור?

חיתוך פלטות עד 3 מטר

חיתוך ברזל עד 12 מ"מ

חיתוך נירוסטה ואלומיניום עד 6 מ"מ

מהן היתרונות של שימוש בחיתוך לייזר עבור עסקים וארגונים?

 

  • טכנולוגיית חיתוך לייזר עבור תל אביב, מאפשרת לנו להעביר לעסקים את מוצרי הנירוסטה והמתכת בזמני אספקה מהירים הרבה יותר.
  • זאת לצד מקצועיות רבה יותר, כשכל מוצר נחתך בדיוק רב יותר. 
  • התאמה אישית טובה יותר לצרכים, למטרות ולאופי הפעילות שלכם.

 

 

למי אנחנו מספקים היום מוצרי נירוסטה, חשמל, גז ותקשורת בתל אביב?

אסקור היום מספקת לשורה ארוכה של עסקים בתל אביב, מוצרים מתקדמים עם טכנולוגיית חיתוך לייזר, ביניהם בתי קפה, מסעדות, דוכני מזון, מרפאות, בית החולים איכילוב, חברות תקשורת מוכרות, ועסקים רבים אחרים. הטכנולוגית המתקדמות לצד צוות של מעל 20 עובדים מנוסים ומיומנים מאפשרים לנו, לייצר מוצרים רבים לפי הצרכים המשתנים שלכם.