עסקים, חברות וארגונים רבים באזור הצפון, ביניהם, בתי אבות, בתי חולים, מרפאות, בסיסים צבאיים, עסקי מזון והסעדה ועוד, זקוקים לעבודות נירוסטה מתקדמות, שיאפשרו להם לשפר את היעילות ואת השירותים והמוצרים שהם מספקים.

רבים מהם מחפשים מפעל ויצרן אמין, יעיל ומקצועי, שיכול להתאים להם את המוצרים, בדיוק לפי הצרכים, המטרות והמאפיינים שלהם.

לצורך כך בנינו באסקור מערך שלם של כ-20 עובדים מיומנים, ביניהם מהנדסים, רתכים ופועלי ייצור, שנועד לספק להם מוצרי נירוסטה ברמה הגבוהה ביותר. 

לצד כוח האדם, בשנים האחרונות מפעלנו עבר מהפכה טכנולוגית, במסגרת הכנסנו אלינו את מכונות ה-CNC המתקדמות ביותר, שיאפשרו לנו לספק עבודות נירוסטה בצפון, ברמת החיתוך והגימור המקצועיות ביותר.

 

בין אם מדובר בבתי החולים רמב"ם בחיפה או זיו בצפת ובין אם מדובר במרפאות באזור עפולה או הקריות, יש לנו באסקור פתרונות נירוסטה, מתכת, גז וחשמל עבורכם.

כבר היום אנחנו מספקים לעסקים רבים במרכז ובצפון, ביניהם בתי החולים בתי האבות, עסקי המזון ואף משרד הביטחון, מוצרים שונים ומתקדמים, ביניהם: עגלות נירוסטה שונות לצרכי ניקיון, אחסון ושינוע מוצרים, הובלת וחלוקת תרופות, שולחנות נירוסטה, תעלות ניקוז, גסטרונומים ועוד. הפריסה שלנו ברחבי הארץ רחבה מאוד והמטרה שלנו היא שעסקים בכל הארץ, לרבות באזור הצפון יוכלו לקבל את המוצרים הטובים ביותר.

מה היתרונות בכלל של עבודות נירוסטה בצפון?

עמידות גבוהה מאוד לחלודה – פלדת האל חלד מציגה שילוב של ניקל ומוליבדן שמאפשר לצמצם משמעותית את החשש להצטברות חלודה מסוכנת

עמידות לטמפטרות גבוהות או קרות במיוחד – יתרון גדול לעסקי מזון, מרפאות ובתי חולים שמאחסנים מוצרים בתנאי קור או חום גבוהים.

ניקוי קל, פשוט ונוח

אתסטיות גבוהה מאוד

אפשרות למחזור ברמה של 100% 

עסקים באזור חיפה והצפון אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום, כדי ליהנות מהמוצרים הטובים ביותר לעסק או לארגון שלכם.