התקשרו עכשיו: 050-825-7602
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ציוד רפואי למרפאות ובתי חולים: איך לבחור את הטוב ביותר למרפאה שלכם?

 

אחד האספקטים החשובים ביותר היום בכל מרפאה ובית חולים הוא הציוד והכלים הרפואיים השונים הקיימים ברשותם, שיכולים לשפר את השירותים הרפואיים שהם מספקים, להקל על הצוות הרפואיים והחולים ולהציל חיים. במאמר הבא ניסנו באסקור לסייע לכם לבחור את הציוד והמכשור הטוב ביותר למרפאה שלכם, באמצעות כמה קווים מנחים וטיפים חשובים

 

את הציוד הרפואי הקיים היום אפשר לחלק לכמה קטגוריות מרכזיות:

 

מכשירי אבחון: רנטגן, MRI, CT, מכשירי אולטרסאונד ומכשירי הדמיה אחרים המסייעים באבחון מצבים רפואיים.

 

ניטור: כולל מכשירים כגון מדי לחץ דם, מכשירי א.ק.ג, מדדי דופק ומכשירים אחרים המסייעים בניטור הסימנים החיוניים של המטופלים.

 

כירורגי: הכולל מכשירים מכשור לחדרי ניתוח, כלים כירורגיים, מכונות הרדמה, שולחנות ניתוח וציוד אחר הדרוש לניתוחים ופרוצדורות פולשניות אחרות.

  

ציוד לטיפול בחולים: מיטות, כסאות גלגלים, מעליות חולים וציוד אחר הדרוש לטיפול וניידות בחולים.

 

ציוד שיקום: זה כולל מכשירים כגון ציוד פיזיותרפיה, ציוד ריפוי בעיסוק וציוד אחר הדרוש לשיקום המטופל.

 

 

איך בוחרים את הציוד הרפואי הטוב והמתאים ביותר עבורכם?

השלב הראשון – אפיון הפעילות של המוסד הרפואי עבורו אתם רוכשים את הציוד וקביעת הצרכים שלו. בשלב הזה חשוב להסתייע בנתונים המצביעים על סוג החולים בהם אתם מטפלים, ההליכים הרפואיים הרלוונטים, ההכשרה הקיימת אצל הרופאים שלכם, מהם החידושים האחרונים בתחום, ועוד.

השלב השני – חקר שוק – בשלב הזה, אחרי שעשיתם בחינת צרכים פנימית, תצטרכו לצאת החוצה ולבחון את השוק ואת המוצרים והמכשור הקיים בו. זה הזמן למפות את החברות המובילות בתחום, אילו מוצרים הן מספקות, מהם היתרונות והחסרונות של כל מוצר. בשלב זה מומלץ לקרוא בפירוט באתר של היצרן ובמקומות רשמיים אחרים את כל המידע הרלוונטי, להסתייע בעמיתים שעשו באותו ציוד שימוש, להתייעץ עם מומחים וספקים שיוכלו לתת לכם עוד תובנות ומידע חשוב על המוצר והפרקטיקות הקיימות היום בשוק ועוד.

השלב 3: איכות ובטיחות הציוד – אלמנט חשוב מאוד שיש לקחת בחשבון בעת בחירת ציוד רפואי, היא שהוא מספיק בטוח ועומד בתקנים המחמירים ביותר. כמו כן, בחנו אילו מוסדות רפואיים משתמשים בו כיום, האם השימוש בו כולל תקלות שעליכם לדעת עליהן. ניתן גם פה להתייעץ עם קולגות ולשמוע את דעתם.

 

צריך לקחת בחשבון גם:

הערכת עלויות  – ציוד ומכשור רפואיים יכולים להיות לא זולים. חשוב מאוד לדעת לאזן בין התקציב שהוקצה לכם לבין הצרכים שלכם.  חפש  את ציוד המספק את התמורה הטובה ביותר לכספכם, תוך התחשבות בגורמים כגון עלויות תחזוקה ותפעול.

בחנו את הציוד טרם הרכישה: במידה ואתם מבצעים רכישה של ציוד יקר או של כמות גדולה גדולה, בחלק מהמקרים היצרן יתן לכם גם אפשרות להגיע לבחון את הציוד טרם הרכישה וחשוב לעשות זאת.

הדרכה – חשוב לבחור ציוד שמגיע עם משאבי תמיכה והדרכה, כולל מדריכים למשתמש ותמיכה טכנית. זה יכול לעזור להבטיח שהצוות שלך יכול להשתמש בציוד בצורה בטוחה ויעילה, ושתפיק את המרב מההשקעה שלך.

 

אסקור מספקת ציוד רפואי למרפאות ובתי חולים ברמה הגבוהה ביותר

אחת ההתמחויות המרכזיות שלנו בשנים האחרונות באסקור, היא ייצור ואספקה של ציוד רפואי חדשני, מתקדם ופרקטי לבתי החולים והמרפאות הגדולים בישראל, ביניהם: תל השומר, איכילוב, וולפסון, כללית ועוד. בין הציוד שאנו מספקים היום למוסדות הרפואיים ניתן למצוא: עמודי עירוי, עגלות תרופות, אחות אילמת, שולחנות נירוסטה, מתקני נייר ועוד.

היתרונות הגדולים בציוד הנירוסטה שאנו מספקים היום למרפאות ובתי החולים השונים:

  • עמידות גבוהה בפני חיידקים ווירוסים.
  •  ניקיון ותחזוקה פשוטים וקלים 
  • משקל נמוך שמאפשר להתנייד איתם בקלות ממקום למקום.

 

אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה והתייעצות בנוגע למכשור וציוד רפואי לעסק שלכם ונשמח לסייע לכם.

 

חייגו עכשיו
Send this to a friend