התקשרו עכשיו: 050-825-7602
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ציוד למאפיות וקונדיטוריות: איך בוחרים את הציוד הטוב ביותר לעסק?

ציוד למאפיות וקונדטוריות

 

בעשור האחרון, אנחנו רואים פריחה משמעותית של קונדיטוריות ומאפיות בישראל, המספקות מגוון רחב של עוגות, מאפים, קינוחים, ועוד, כשהרמה מדי שנה רק עולה. הצבעים, הדיוק, הטקסטורות והיצירתיות שוברים שיאים, כשגם הרשתות החברתיות, בראשן האינסטגרם תרמו להתפתחות התחום שהופך לאחד החמים ביותר היום. לצד עסקים רבים, אפשר לראות פריחה גם של אופים חובבים שאופים בבית שלהם עוגות ומאפים מדהימים לא פחות. 

כשהביקוש לקינוחים נמצא בשיאו, חשוב מאוד שכל קונדיטור/ית ומאפיה מקצוענים, יצטידו במכונות ובכלי האפייה הטובים ביותר. הנה כמה כלי מטבח חשובים שיכולים לייעל את העסק שלכם:

מיקסרים

 מיקסר הוא ציוד חיוני לכל מאפייה וקונדיטוריה, כשהוא מאפשר לערבב את המצרכים השונים כמו קמח, סוכר, חמאה וביצים ליצירת בצקים ותערובות שונות. חשוב לבחור את המיקסר לפי סוג ואופי העבודה שלכם. אם הצרכים שלכם הם רבים חשוב לבחור מיקסר בעל עוצמה רבה. כמו כן, מיקסר קל משקל יותר יעשה סיבובים רבים יותר במהלך הלישה.

תנורים

רכיב משמעותי נוסף במאפיות הם כמובן תנורי האפייה. מאפיות יכולות ליפול או לקום על התנורים שברשותם, שצריכים לעבוד לא פעם שעות נוספות ולהוציא את הלחמים, עוגות, עוגיות ועוד הטובים ביותר. לכן, חשוב לבחור יצרן אמין ומוכר, לשים דגש על התוכניות שמאפשר התנור, הבטיחות שמספק, ועוד. חשוב גם להדגיש שיש מספר סוגי תנורים, כשהמובילים ביניהם הם תנור תאים, אשר כוללים תאים נפרדים לאפייה ותנור מסתובב, המשמש הרבה מאפיות עבור הכנת לחמים. 

 

ויטרינות

 מדובר בחלון הראווה של המאפיות והקונדיטוריות, ומרכיב חשוב מאוד באסטרטגיית השיווק והמכירה שלהן, שמשפיע על האם ירכשו אצלכם מאפים וכמה. חשוב לכלול בחלון הראווה את המוצרים הייחודיים לכם, להשתמש במאפיים צבעוניים ומושכים את העין. כמובן גם הניקיון והסדר הם חשובים מאוד. לדאוג לגוון מדי פעם חלק מאותו חלון ראווה, כדי ליצור עניין מחדש, לעשות שימוש בתאורה מושכת ומזמינה. וכמובן, לעשות שימוש בשלטים ברורים לכל אחד ואחת.

פורסי לחם 

מדובר גם במכשיר בסיסי וחשוב מאוד שמאפשר גם לשמור על הטריות של הלחם וגם חיתוך מדויק ובהתאמה אישית לצרכנים. היום מאפיות רבות מציעות חיתוך לחם במקום, כדי להקל על הצרכנים ולספק להם שירות טוב יותר. אתה הבחירה בפורס לחם, צריך לבצע לפי סוגי המאפים והלחמים שתרצו לפרסו עמו, כך גם תדעו להתאים את עוצמתו המתאימה עבורכם. חשוב גם לזכור שהפורס תופס לא מעט מקום במאפייה וצריך גם להתחשב בזה בעת בחירתו.

תבניות וגסטרונומים 

רכיב משמעותי נוסף הם התבניות המשמעות להכנסת מאפים, עוגות, עוגיות ועוד לתנור. יש לשים לב שהתבניות עמידות לטמפרטורות גבוהות, ניתנות לניקוי בקלות ועמידות לחלודה. אחת האופציות המועדפות על רבים בהקשר זה הם תבניות מנירוסטה, שמעניקים את היתרונות האלה והתחזוקה שלהם פשוטה יותר.

 

מדפי קירור

על מנת לשמור על מאפים לאורך זמן, קונדיטוריות רבות עושות שימוש במדפי ועגלות קירור ויחידות אחסון הכוללות מקררים שונים הפועלים בטמפרטורות נמוכות מאוד. חשוב במקרה הזה שהמדפים יהיה עמידים לטמפרטורות קיצוניות מאוד, שיוכלו לעמוד בעומס המאפים ולא יצברו חלודה. כמו כן, תבחנו אם מתאים לעסק שלכם מדפים מודולרים, הניתנים להרכבה והתאמה אישית בהתאם לצרכים שלכם.

 

אסקור עם מדפי קירור ותבניות נירוסטה למאפיות מתקדמים וחדשניים

בשנים האחרונות, אסקור מספקת ציוד מנירוסטה ומתכת למאפיות וקונדיטוריות רבות. בין המוצרים המסופקים היום על ידי אסקור לעסקים גדולים וקטנים בישראל, ניתן למצוא מדפי קירור מנירוסטה ותבניות וגסטרונומים ברמה הגבוהה ביותר. הציוד עמיד לחלודה, טמפרטורות קיצוניות, קל לניקוי ותחזוקה ומספק ביצועים מעולים. אתם מוזמנים לפנות אלינו לפרטים נוספים, וכדי שנוכל להתאים לכם את המוצרים הטובים ביותר לעסק.

 

חייגו עכשיו
Send this to a friend