התקשרו עכשיו: 050-825-7602
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מכולות למכירה: היתרונות והשימושים המגוונים עבור בעלי עסקים ופרטיים

מכולות למכירה של אסקור

 

בשנים האחרונות, אפשר לראות ביקוש הולך ועולה לרכישת מכולות לשימושים רבים ומגוונים, הן עבור עסקים והן עבור אנשים פרטיים. אם בעבר היינו רואים בעיקר בעלי עסקים שעושים שימוש במכולות לאחסון, למשרדים ושינוע סחורה, אפשר לראות היום גם אנשים פרטיים שרוכשים מכולות לצרכי מגורים והוספת יחידות דיור בשטח הבית למשל.

 

מהם היתרונות של המכולות?

 

עמידות בפני תנאי מזג אוויר קשים, לחות, מזיקים ושריפות – רוב המכולות עשויות מפלדה ומתכות חזקות נוספות, שמעניקות להם חוזק ועמידות לאורך זמן רב יחסית.

גמישות ו-ורסטיליות – כפי שנפרט בחלק הבא, למכולות למכירה או השכרה יש שימושים רבים ומגוונים, ואף ניתן תמיד להסב אותם לשימושים אחרים לפי הצורך שלכם.

חסכון בכסף וזמן – בהשוואה לשיטות בנייה מסורתיות, שימוש במכולות זול, חסכוני ויעיל יותר, בין אם מדובר בצרכי בנייה, הובלה, אחסון או אפילו מגורים.

אבטחה – מכולות בנויות מחומרים חזקים שמקשים את הפריצה עליהן ומקטינות את הסיכון לגניבת פריטים יקרי ערך מהן.

ניידות – מכולות ניתנות להובלה בקלות בים וביבשה, באמצעות רכבים, רכבות או אפילו אוניות. מה שהופך אותן לאופציה מצוינת לעסקים וארגונים שצריכים להעביר סחורות וציוד.

ידידותיות לסביבה – השימוש במכולות מסייע לשמירה על הסביבה בכמה אופנים, גם מבחינת שימוש בחומרים ממוחזרים לבנייתם, גם בעצם כך שאפשר לעשות בהן שימוש חוזר ולהסב אותן לצרכים אחרים מהשימוש המקורי, וגם היות והשימוש בהן חוסך הרבה מאוד פסולת וזיהום הכרוכים בתהליכי הבנייה המסורתיים.

 

מהם השימושים הקיימים היום במכולות למכירה או השכרה?

 

אחסון ציוד וסחורות – אחד השימושים הנפוצים ביותר למכולות הוא אחסון. הניידות של המכולות, העובדה שאפשר לייצר בהן חלל גדול יחסית בזמן קצר, וההגנה שהן מעניקות לחומרי בניין, חפצים, מוצרים, כלי בית ועוד, מפני פגעי מזג האוויר השונים, הם, בין היתר, היתרונות שהפכו אותן למבוקשות מאוד.

הסבה לשטחי משרדים – קבלני בניין ויזמים רבים היום עושים שימוש במכולות שמשמשות עבורם כמשרדים זמניים או קבועים בשטח הבנייה. מדובר בפתרון יעיל, מהיר וגמיש, שחוסך להם זמן רב ואפשרות להעבירם ממקום למקום בקלות, בהתאם להתקדמות הפרויקט. אבל לא רק בתחום הנדל"ן עושים שימוש במכולות לצרכי משרדים, כי גם בעלי מגרשי רכב ובעלי עסקים רבים נוספים, שיש להם מספיק שטח ומעוניינים בפתרון זול ונוח למשרדים.

דיור – מכולות יכולות לשמש כמגורים לכל דבר עבור כל אחד שמחפש פתרון יעיל וזול, במיוחד לאור מחירי הדיור ההולכים ועולים בישראל, שלא מאפשרים לכל אחד ואחת לרכוש או להשכיר דירה.

מכולות לחברות שמירה – חברות רבות בתחום האבטחה, עושות שימוש במכולות שמוצבות בכניסה לאתר או יישוב, המאפשרות גם לשמש גם מקור הגנה ומחסה לשומרים.

שטחי מסחר – ניתן להמיר מכולות לשטחי מסחר ייחודיים, כגון חנויות, בתי קפה, מסעדות, ברים ודוכני אוכל שונים. 

הקמת קליניקות ומרפאות

 

מכולות למכירה: כמה כללים חשובים לפני רכישה

 

הגדירו מראש את הדרישות והמטרות שלכם בגלל שלמכולות ישנם שימושים רבים ומגוונים, חשוב מאוד להגדיר מראש ליצרן מהן הדרישות שלכם מהמכולה, שיוכל להתאים את הגודל ואת החומרים מהם היא עשויה. אם למשל אתם צריכים שתהיה עמידה בפני רטיבות ומכות או בפני מזג אוויר שמשי במיוחד ועוד.

 

תוודאו שהמכולה עומדת בכל התקנים הנדרשים – חשוב לוודא עם היצרן או המפעל שיצור המכולות עומד בכל תקני הבטיחות הנדרשים, ולבדוק האם אתם נדרשים לקבלת אישורים והיתרים נוספים לשימוש בהן.

 

אסקור מייצרת עבורכם מכולות מקצועיות ומתקדמות למגוון רחב של שימושים

הניסיון הרב שצברנו במעל ל-65 שנים בתחום הבנייה והתעשייה, מאפשר לנו היום לספק מכולות לכל צורך ומטרה עבור בעלי עסקים ואנשים פרטיים רבים. במהלך ייצור המכולות אנו עושים שימוש בתקני הבטיחות ברמה הגבוהה ביותר יחד עם שימוש במתכות שמעניקות עמידות גבוהה בפני פגעי מזג אוויר, שריפות, פריצות, כשבמקביל אנו מעניקים שירות אישי ומקצועי והתאמה אישית ומדוייקת לצרכים שלכם.

אתם מוזמנים להשאיר פרטים למטה ונחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים לגבי המכולות ומוצרי המתכת, גז, חשמל ותקשורת נוספים עבורכם.

 

 

חייגו עכשיו
Send this to a friend