התקשרו עכשיו: 050-825-7602
Search
Close this search box.

איך לבחור את העגלות הטובות ביותר לעסק שלכם?

עגלות רפואיות ועמודי אינפוזיה: אילו מוצרי נירוסטה קיימים היום לשימושים רפואיים?
  בשנים האחרונות, אנחנו רואים יותר ויותר עסקים, חברות, ארגונים מתחומים רבים ומגוונים, בין אם בתחום המזון וההסעדה, הרפואה, התעשייה, הבניין ועוד, שעושים שימוש במגוון רחב של עגלות. בין אם זה לשינוע ואחסון מוצרים, הנגשה קלה ופשוטה יותר של מרכיבים חשובים, ולעוד שימושים משמעותיים נוספים. בעלי עסקים רבים היום, שמבינים את החשיבות של העגלות לתפעול וליעילות של העסק, מתלבטים לפי אילו פרמטרים לבחור את העגלות לעסק שלהם, במאמר הבא ננסה לתת להם מספר כללים במטרה לסייע להם לבחור את העגלות המתאימות והטובות ביותר עבורם.   אבל קודם בואו נדבר רגע למה לבחור בכלל עגלות לעסק…  

מהם היתרונות המרכזיים שמעניקות עגלות לעסקים?

  חסכון בזמן ובמשאבים – עגלות המשא, עגלות הרפואיות, עגלות הניקיון ועוד מבחר גדול מאוד של עגלות, הן קריטיות וחשובות מאוד לעסקים רבים, היות והן חוסכות זמן וכוח אדם רבים, ומאפשרות להגדיל את הרווחיות של הארגון או העסק. אם למשל ניקח את עגלות המשטחים הן מאפשרות לייתר את הצורך בלהמתין זמן רב למלגזות פנויות בעסק, במה שבאופן ישיר חוסך זמן וכספים רבים. כשהן אף מסייעות לצמצם את הסיכון לתאונות.   הנגשת מוצרים באופן יעיל ונוח  – אחת המשימות והייעודים העיקריים של העגלות הוא לאפשר לשנע מוצרים באופן מהיר וטוב. אם אתם עסק מזון ואתם צריכים להעביר גסטרונומים של אוכל לצורך העניין מהמטבח לפס החם, העגלות המתאימות יוכלו לבצע את המשימה באופן מעולה ויעיל. אם תרצו לבצע חלקות תרופות בבית חולים למשל, עגלת התרופות תוכל לאחסן את כל המוצרים הרלוונטים ולהקל משמעותית על צוות בית החולים.   מעניקות מענה לכל כך הרבה צרכים של כל עסק וארגון – יתרון משמעותי נוסף של העגלות, הוא שניתן לעצב ולהתאים אותם לצרכים רבים ומשתנים של העסק. היום יש בידי המפעלים והיצרנים השונים, את טכנולוגיות החיתוך, כיפוף, והריתוך המתקדמות ביותר המאפשרות להם, בקלות לבצע את השינויים הנדרשים כדי לענות בדיוק על הדרישות השונות, כמעט, של כל אחד ואחת.  

בחירת עגלות לעסק: בצעו בירור צרכים, קחו בחשבון תרחישי קיצון

  בצעו בירור צרכים מקדים – חשוב מאוד מראש להגדיר לעצמם מה הצרכים שלכם מאותן העגלות. אם מדובר בהעברה ושינוע מוצרים, ניקיון, אחסון תרופות, עגלות לחדרי קירור, עגלות שיהוו פס חם או קר, עגלות למאפייה ועוד.    מהם התכונות שחשובות לכם באותן העגלות – אחר כך תבינו באיזו סביבת עבודה אמורות להימצא אותן העגלות, והתאימו את הדרישות שלכם בהתאם. אם אתם נמצאים במפעל ואתם משנעים ומעבירים מוצרים כבדים באמצעות העגלות, האם אתם עסק מזון שמעביר גסטרונומים של אוכל חמים במיוחד. האם אתם מרפאה או בית חולים וזקוקים לעגלות סטריליות ובעלות עמידות גבוהה לחיידקים ווירוסים. בכל המרכיבים האלה צריך להתחשב, בעת בחירת העגלות ולציין זאת בפני היצרן.   קחו בחשבון גם את תרחישי הקיצון – גם אם כרגע הסביבה שלכם בעסק, לא מצריכה עגלות בעלות עמידות כל כך גבוה למשקלים כבדים, יכול להיות שבעתיד תעשו שימוש בהן גם עבור מוצרים בעלי משקל גבוה, ויש להתחשב בכך מראש.   בחירת החומר המתאים ביותר לעגלות שלכם – אחרי שביררנו את הצרכים, המטרות ובדקנו מהן התכונות החשובות ביותר עבורנו, צריך גם לבחון מהו החומר המתאים ביותר עבורנו. כיום בשוק ישנן עגלות פלסטיק, עץ ומתכת, העשויות מברזל, אלומיניום, נירוסטה ועוד. כשלכל אחת יש יתרונות וחסרונות שונים. במקרה הזה, ההמלצה שלנו, היא לבחור בעגלות מנירוסטה. הסיבה המרכזית לכך הן בגלל מגוון רחב של תכונות שהיא מציגה, ביניהן: עמידות לחלודה וטמפרטורות גבוהות ונמוכות מאוד, עמידות גבוהה נגד חיידקים ווירוסים, ניקיון קל ופשוט ועוד. בנוסף, הן בעלות אסתטיות גבוהה מאוד, במה שמאפשר לשים אותן בפרונט של עסקים רבים, שמחפשים גם לשדר יוקרה. בסופו של דבר אנחנו גם מחפשים, עגלה שתיתן לנו מענה לצרכים רבים ומשתנים, שתאפשר לנו להרחיב את השימושים שלה במקרה הצורך. ועל זה בדיוק עגלה זו נותנת מענה.  

אסקור מספקת היום עגלות מקצועיות עם חוד החנית של הטכנולוגיה לעסקים וארגונים בישראל

בשנים האחרונות מהניסיון שלנו באסקור, בייצור מוצרי מתכת למגוון רחב מאוד של עסקים וארגונים גדולים וקטנים, ראינו את החשיבות הגדולה, היעילות והחסכון בזמן ומשאבים, שמעניקות העגלות לעסק. ולכן, שמנו דגש לפתח במיוחד מוצרי עגלות מתקדמים עם חוד החנית של טכנולגיות ה-CNC לחיתוך והתאמה מעולה של המוצרים עבורכם. אנחנו מזמינים אתכם להציץ בעמוד העגלות שלנו, כדי לראות את המגוון הרחב מאוד של המוצרים שאנו מציעים היום לעסקים וארגונים רבים, ולבחור את העגלה המתאימה ביותר לעסק ולארגון שלכם.
אליעזר דוד, בעלים ומנכ"ל אסקור

אליעזר דוד, בעלים ומנכ"ל אסקור

חייגו עכשיו
Send this to a friend